Pension U Vondrášků, Katovice

Husovo náměstí 53, 38711
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Náš nově vybudovaný penzion vám nabízí veškerý komfort a pohodlí. Nabízíme vám ubytování v 7 pokojích vybavených televizí a vlastním sociálním zařízením. Penzion je součástí útulné restaurace která vám nabízí velký výběr specialit místní kuchyně.

Další informace

Nabízíme Vám ubytování v malebné obci Katovice, která leží na oblíbené "vodácké" řece Otava.  Pro motoristy, penzion leží na hlavním tahu ze Strakonic do Horažďovic. Náš penzion Vám nabízí veškerý komfort a pohodlí na té nejvyšší úrovni.  V penzionu je k dispozici 21 lůžek v 7 pokojích, vybavených televizí a  vlastním  sociálním zařízením. Penzion je součástí útulné restaurace která vám nabízí velký výběr specialit místní kuchyně. Ubytování je vhodné pro celou veřejnost( obchodní cestující, rodinné dovolené, firemní zaměstnance atd.)

Pro rodiny s miminkem nabízíme  zapůjčení postýlky.

Možnost ubytování se svým zvířecím miláčkem

Ceny

Cena za osobu
500 Kč
Domácí mazlíček
150 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Vstup domácích zvířat
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
21

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Dolujeme si Vás pozvat k příjemnému posezení v naši restauraci.  Naše kuchyně Vám nabízí velký výběr českých i mezinárodních specialit a v době obědů pestrou nabídku hotových jídel za velmi příznivé ceny.  V naší nabídce je několik druhů a značek piv a kvalitních moravských vín, alkoholické i nealkoholické koktejly. Samozřejmostí je pestrá nabídka nealkoholických nápojů.  Rádi pro Vás připravíme, akce všeho druhu, jako jsou svatby, promoce, firemní a rodinné oslavy a večírky, třídní srazy, výroční schůze, školení a podobně.

Okolí

Městysem Katovice protéká, vodáky velmi oblíbená řeka Otava, tak se nabízí užít si  trochu pohodlí a příjemného prostředí i na vodáckém výletě. Proč nestrávit noc u nás v pohodlí našeho penzionu a využít tak naši nabídku příjemného a luxusního ubytování. Přes den se můžete vézt po vodě, jako pravý a nefalšovaný vodák, večer si dát horkou sprchu a ulehnout do měkké pohodlné postele :) Myslíme, že pro rodiny s dětmi je toto přímo nedocenitelné.

Mapa

Velká mapa